وو استوری
نمایش محصولات ووکامرس به سبک استوری اینستاگرام
مشاهده ی دموها

کمی بیشتر با افزونه ی وو استوری آشنا شوید!​

افزونه ی وو استوری یک افزونه ی کاربردی و بسیار جذاب می باشد. به کمک این افزونه می توانید از محصولات ووکامرسی خود استوری به سبک اینستاگرام ایجاد کنید و استوری های خود را در قسمت های مختلف وب سایتتان به نمایش بگذارید. نگران نباشید زیرا کلیه ی تصاویر استوری به صورت داینامیک از طریق گالری تصویر محصولات ووکامرس دریافت می شوند و شما تنها باید از طریق تنظیمات افزونه محصولات خودرا انتخاب کنید.

ویدئوی معرفی افزونه

ویژگی های افزونه ی وو استوری

با ویژگی ها و امکانات افزونه بیشتر آشنا شوید!

گزینه های مختلف انتخاب محصول

شما می توانید از طریق تنظیمات مربوط به استوری هم به صورت دستی محصولات مورد نظر خودرا برای نمایش در استوری انتخاب کنید و هم می توانید از گزینه های مختلف مانند محصولات ویژه ، محصولات پر امتیاز ، آخرین محصولات و محصولات تخفیف دار استفاده کنید همچنین می توانید محصولات را از یک دسته بندی خاص برای نمایش در استوری مشخص کنید

بهینه سازی نمایش
در دستگاه های مختلف

کلیه ی استوری های ساخته شده در دستگاه های مختلف از جمله موبایل به خوبی نمایش داده می شود.

تنظیم سرعت نمایش استوری

شما می توانید از طریق تنظیمات استوری سرعت نمایش استوری هارا بصورت دستی انتخاب کنید.

حالت های مختلف نمایش

شما می توانید از طریق تنظیمات استوری حالت های مختلف نمایش استوری مانند حالت خطی و لیستی را مشخص کنید . همچین میتوانید استایل دایره ای و مربعی را برای استوری خود در نظر بگیرید. حالت های مختلف قرار گیری استوری (راست ، وسط و چپ) نیز از طریق تنظیمات استوری قابل شخصی سازی می باشد.

تنظیم رنگ بندی استوری

شما می توانید از طریق تنظیمات استوری رنگ بندی مورد نظر خود را برای استوری انتخاب کنید. کلیه رنگ ها از قبیل رنگ متن ها ، رنگ دکمه ها ، رنگ بک گراند ، رنگ پیکان های ناوبری و .... قابل شخصی سازی است. همچین شما می توانید از گردینت برای رنگ بک گراند استوری ها استفاده کنید.

شورت کد اختصاصی

شما میتوانید از طریق پست تاپ اختصاصی افزونه بینهایت استوری ایجاد کنید و با شورت کد اختصاصی که افزونه در اختیار شما می گذارد می توانید استوری های خود را در قسمت های مختلف وب سایت خود به نمایش بگذارید

بخش تنظیمات افزونه

از طریق تنظیمات افزونه می توانید سایر تنظیمات افزونه را شخصی سازی کنید تنظیماتی مانند راستچین و چپ چین سازی استوری ها ، شخصی سازی متن ها و  … همچین افزونه ی وو استوری قابلیت ترجمه دارد و به طور پیشفرض از زبان های انگلیسی و فارسی پشتیبانی می کند.

پست تایپ اختصاصی

افزونه ی وو استوری یک پست تایپ اختصاصی به بخش پیشخوان وردپرس اضافه می کند که از طریق این پست تایپ شما می توانید اقدام به ساخت استوری کنید و شورت کدی که افزونه به صورت اتوماتیک برای شما ایجاد می کند را برای نمایش استوری ها در قسمت های مختلف وب سایتتان استفاده کنید. همچنین می توانید از طریق تنظیمات استوری حالت ها و تنظیمات مختلف استوری خود  مانند  نوع محصولات ، استایل استوری ، رنگ بندی ها و …. را شخصی سازی کنید.

گزینه های مختلف انتخاب محصول

از طریق تنظیمات استوری می توانید نوع انتخاب محصول خود را مشخص کنید. شما هم می توانید به صورت دستی محصولات را جست و جو و  انتخاب کنید و هم می توانید از طریق گزینه هایی که افزونه وو استوری برای شما در نظر گرفته اقدام به انتخاب محصولات نمائید.

دمو های افزونه

دمو های افزونه شما را شگفت زده می کند!

دمو 1 : انتخاب دستی محصولات
دمو 2 : آخرین محصولات حالت مربعی محل قرار گیری در سمت راست
دمو 3 : محصولات ویژه محل قرار گیری در سمت چپ
دمو 4 : محصولات پر امتیاز حالت لیست شخصی سازی رنگ متن
دمو 5 : محصولات تخفیف دار بدون نمایش پیکان های ناوبری
دمو 6 : انتخاب محصولات از دسته بندی خاص

پشتیبانی حرفه ای

با پشتیبانی خوب و حرفه ای در خدمت شما هستیم

افزونه ی وو استوری توسط تیم crystalthemes ساخته شده و دارای پشتیبانی حرفه ای و مادام المعمر برای شما مشتریان عزیز می باشد.

طراحی و ساخت توسط تیم Crystalthemes

×
×

سبد خرید